نتایج جستجو برای عبارت :

طرز تهیه پیراشکی سیب (دونات سیب)

دونات چیست؟ دونات یا پیراشکی یکی از دسته کیک ها و شیرینی های بسیار دوست داشتنی با ظاهری دایره ای شکل بوده که با روش های متفاوتی تهیه می گردد. در این مطلب از آریسته در نظر داریم تا انواع روش های تهیه دونات ساده را به شما آموزش دهیم که به واسطه این شیرینی پایه می توانید انواع مختلفی از پیراشکی کرم دار، شکلاتی، کاراملی و … را به سلیقه خود آماده کنید. 

ادامه مطلب
طرز تهیه دونات خانگی
مواد لازمی که برای درست کردن دونات خانگی باید مهیا کنید:
آرد    نیم کیلو
شکر   100 گرم
خاکه قند   200 گرم
ماست غلیظ   1 پیمانه سرخالی
تخم مرغ   2 عدد
روغن آبکرده    100 گرم
دارچین   2 ق س
بیکینگ پودر    2 ق م
جوش شیرین   1/2 ق م
نمک    1/2 ق چ

ادامه مطلب
دونات عسلی
دونات
یکی از کیک و شیرینی های گرد می باشد شما می توانید آن را در منزل به
راحتی تهیه کنید, که میان وعده خوراکی مناسبی می باشد، بیشتر مورد علاقه
کودکان است. در ادامه این مطلب طرز تهیه دونات عسلی را مشاهده خواهید کرد.
دونات
از انواع کیک و کلوچه های خوش طعم است. دونات نیز همچون شیرینی کشمشی و
شیرینی نارگیلی میان وعده مناسبی در همه رده های سنی و پذیرایی عصرانه می
باشد. در طرز تهیه دونات ساده از روغن جامد و یا کره حیوانی و روغن مایع
است
در فصل پاییز و زمستان، مصرف میوه های خوشمزه و و مغذی پاییزی را فراموش نکنید! یکی از این میوه های بسیار مقوی و البته خوشمزه کدو تنبل و یا همان کدو حلوایی می باشد. با شروع فصل سرما ترکیبات مختلفی را با کدو تنبل تهیه می کنند که هر یک در جای خود خواص بی نظیری دارد. ترکیباتی همچون سوپ کدو تنبل، نان کدو حلوایی، نوشیدنی ها و اسموتی های بسیار لذیذ، انواع شیرینی ها و غیره. در این مطلب خانومانه نیز یکی دیگر از شیرینی های خوش طعم با کدو به نام دونات کدو تنب
طرز تهیه دونات خانگی
آرد    نیم کیلو
شکر   100 گرم
خاکه قند   200 گرم
تخم مرغ   2 عدد
روغن آبکرده    100 گرم
دارچین   2 ق س
بیکینگ پودر    2 ق م
جوش شیرین   1/2 ق م
نمک    1/2 ق چ

ادامه مطلب
طرز تهیه دونات خانگی
آرد    نیم کیلو
شکر   100 گرم
خاکه قند   200 گرم
تخم مرغ   2 عدد
روغن آبکرده    100 گرم
دارچین   2 ق س
بیکینگ پودر    2 ق م
جوش شیرین   1/2 ق م
نمک    1/2 ق چ

ادامه مطلب
طرز تهیه دونات خانگی
آرد    نیم کیلو
شکر   100 گرم
خاکه قند   200 گرم
تخم مرغ   2 عدد
روغن آبکرده    100 گرم
دارچین   2 ق س
بیکینگ پودر    2 ق م
جوش شیرین   1/2 ق م
نمک    1/2 ق چ

ادامه مطلب
سلام به دوستان عزیزم من سپهر امیری هستم از تیم خانه آب نبات چوبی که نزدیک به 3 سال هست که به صورت کاملا حرفه ای وارد عرصه خرید کیک تولد در تهران  شده ایم.
آموزش بسیار زیبا و عالی و دیدنی برای دوستان آماده کرده ایم که افرادی که دنبال طرز تهیه دونات  هستند به راحتی هرچه تمام تر بتوانند دونات های زیبا بدون ترک خوردگی و دونات هایی بدون فر را درست نماییند و این آموزش 1 ساعته تاکید بر سادگی و نمایش تمام موارد نیاز به ساخت دونات پایه را داراست که می تو

دونات‌ها اشکال و اندازه‌های بسیار متفاوتی دارند. این خوراکی‌های خوشمزه بهترین گزینه برای زمان‌هایی هستند که شما زیاد حوصله آشپزی کردن ندارید، اما دلتان یک میان وعده خوشمزه می‌خواهد! در این مطلب طرز تهیه دونات را به شما آموزش خواهیم داد. 
مواد لازم
5 قاشق چایخوری خمیر مایه
¼ فنجان آب گرم
½1 فنجان شیر ولرم
½ فنجان شکر
1 قاشق چایخوری نمک
2 عدد تخم مرغ
روغن سرخ کردنی
5 فنجان آرد
دستور العمل‌
در ابتدا داخل یک کاسه کوچک، خمیر مایه و آب گ
دونات‌ها اشکال و اندازه‌های بسیار متفاوتی دارند. این خوراکی‌های خوشمزه بهترین گزینه برای زمان‌هایی هستند که شما زیاد حوصله آشپزی کردن ندارید، اما دلتان یک میان وعده خوشمزه می‌خواهد! دونات‌های آماده‌ای که از شیرینی فروشی یا فروشگاه‌های مواد غذایی تهیه می‌کنید هم خوب هستند، اما دوناتی که خودتان در خانه درست کنید، هم طعم بهتری دارد و هم سالم‌تر است. در مقاله امروز قصد داریم شما را با ۳ دستورالعمل متفاوت و آسان طرز تهیه دونات خانگی و خ
دونات بی شک یکی از خوشمزه های این روزهاست که امروز میریم واسه ارائه دستور پخت این خوشمزه دوست داشتنی
میریم که داشته باشیم...

مواد لازمی که برای درست کردن دونات خانگی باید مهیا کنید :

1-آرد نیم کیلو
2-شکر 100گرم
3-خاکه قند 200 گرم
4-ماست غلیظ یک پیمانه سرخالی
5-تخم مرغ 2 عدد
6-روغن آبکرده 100گرم
7- دارچین:2قاشق سوپ خوری (به دلخواه)
8-بکینگ پودر 2قاشق مرباخوری
9-جوش شیرین 1/2 قاشق مرباخوری
10-نمک 1/2 قاشق چایخوری

روش پخت دونات خانگی
ابتدا در ظرف مناسبی تخ
دونات
با این اندازه ها 20 تا دونات تپل درست میشه. من اندازه ها رو نصف کردم و 15 تا دونات متوسط درست کردم. رسپی از آشپ...بیشترrezvani.srezvani.sهمه را ببینیدتراکنش بر روی دستورhaji hoseini arezo postchi rezvani.s zahra sanei 4 نفر این دستور را درست کردندکوک اسنپ‌ها
مواد لازم    6 نفر و بیشتر1 لیوان شیر (معادل 240 گرم)1 قاشق غذاخوری شکر1 قاشق غذاخوری پودر مایه خمیر فوری (معادل 8 گرم)2 عدد تخم مرغ1/2 قاشق چایخوری نمک70 گرم کره نرم شده3 قاشق غذاخوری شکر4 لیوان آرد (معادل حدودا 500 گرم)مراح
لسیتین در کیک و شیرینی  چه تاثیری دارد؟
لسیتین فسفولیپیدی است که در تمام موجودات زنده یافت می‌شود. این ماده مخلوطی از دی گلیسرید اسیدهای چرب استئاریک، پالمیتیک و اولئیک با استر کولین اسید فسفریک است. بدن قادر به ساختن لسیتین است.
لسیتین به عنوان یک امولسیفایر، باعث گسترش یکنواختی مواد تشکیل دهنده می شود و در انواع محصولات نانوایی و پخت کیک و شیرینی استفاده می شود.
در کیک، بیسکویت و کوکی ها، با وجود لسیتین می توان استفاده از تخم مرغ و چر
مواد لازم جهت تهیه مینی دونات:
2/3 فنجان آرد همه کاره 1/2 قاشق چایخوری پودر جوش شیرین 1/4 قاشق چای خوری جوز مغز مغز زمین ، یا بیشتر برای طعم دادن 1/8 قاشق چای خوری نمک 1/4 فنجان شیر 1/2 قاشق چایخوری عصاره وانیلی 5 قاشق غذاخوری کره نرم شده 1/3 فنجان شکر سفید 1 تخم مرغ ترکیب: 1/3 فنجان شکر سفید 1 قاشق چایخوری دارچین زمین
طرز تهیه مینی دونات:
فر را از قبل گرم کنید تا 350 درجه فارنهایت (175 درجه سانتیگراد). فنجان مافین مینیاتوری را چرب کنید یا با آسترهای کاغذ خط بزنی
مواد لازم دونات کرم دار:
2 پاکت مخمر خشک فعال 1/4 فنجان آب گرم (105 تا 115 درجه) 1 1/2 فنجان شیر ولرم 1/2 فنجان شکر سفید 1 قاشق چایخوری نمک 2 تخم مرغ 1/3 فنجان کوتاه مدت 5 فنجان آرد همه کاره 1 روغن سبزی کوارته برای سرخ کردن 1 / 3 فنجان کره 2 فنجان قند شیرینی پزی 1 قاشق چای خوری وانیل
طرز تهیه دونات کرم دار:
مخمر را روی آب گرم بپاشید و بگذارید 5 دقیقه بماند یا تا زمانی که کف کند.
در یک کاسه بزرگ مخلوط مخمر ، شیر ، شکر ، نمک ، تخم مرغ ، کوتاه کردن و 2 فنجان آرد را با هم م
خمیر مایه 1 قاشق غذاخوریشکر 1 قاشق چایخوریشیر ولرم 1/2 پیمانهآب ولرم 1/2 پیمانهتخم مرغ 1 عددماست 1 قاشق غذاخوریروغن مایع 2 قاشق غذاخورینمک 1/2 قاشق چایخوریفلفل سیاه 1/4 قاشق چایخوریآویشن 1 قاشق چایخوریفلفل دلمه نگینی 2 تا 3 قاشق غذاخوریکالباس نگینی شده 1 لیوانسوسیس خرد شده 1 لیوان
ادامه مطلب

نرخ بالای مهاجرت به کانادا و آمریکای شمالی باعث شده این مناطق مستعد تنوع غذایی باشند. در این مقاله به طور مختصر به تنوع رژیم غذایی مردم کانادا اشاره خواهیم کرد.
تنوع فرهنگ غذایی در کانادا
همان‌طور که زبان مردم کانادا یکسان نیست، فرهنگ غذایی مردم این کشور نیز متفاوت است. به گونه ای که شما در مناطق فرانسوی زبان با غذاهای فرانسوی مواجه خواهید شد و در محله های چینی می توانید غذاهای محلی چینی میل کنید. جالب است بدانید که در محله هایی از  مونت
مولوشه ( تو شناسنامه اسمش کلوچه ست)، خرگوش منه که با هم هرروز درس میخونیم. چند روزه که اپ study bunny رو دانلود کرده‌م و خیلیییییی دوسش دارم. به اینصورته که میذارمش روی حالت درس خوندن و هم‌زمان خودمم با خرگوش میخونم. اگرم وسطش بخوام درس خوندنو قطع کنم باید دکمه‌ی استپ رو بزنم و در آخر روز هم بهم با نمودار نشون میده چقد درس خوندم، خودتون هم میتونید درسا رو با برچسب جدا کنید از هم. 
به ازای هر ده دقیقه یه سکه جایزه میگیرم و باهاش برا مولوشه چیزای مخت
باشگاه خبرنگاران جوان: روز گذشته فیلمی از جشن تولد «رومئو بکهام» پسر ۱۷ ساله دیوید بکهام فوتبالیست مشهور انگلیسی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد که توجه همگان را به خود جلب کرد. کاربران فضای مجازی که با دیدن این مراسم ساده حسابی شوکه شده بودند، آن را مورد نقد قرار داده و با تولد‌های لاکچری این روز‌ها مقایسه کردند.
در این فیلم بکهام درحالی که پسر خود را در آغوش گرفته است، کیک تولد ساده او که از کنار هم قرار گرفتن چند دونات در یک ظرف بود، در مقا
طرز تهیه پیراشکی سیب خوش طعم 
پیراشکی اگر با طعم سیب باشد حتما پرطرفدار خواهد بود و برای دورهمی ها گزینه اول برای پذیرایی می باشد.پس شما هم حتما آن را امتحان کنید. 
مواد لازم جهت تهیه پیراشکی سیب :
1. آرد معمولی : 100 گرم2. نمک : به میزان لازم3. پودر دارچین : نصف قاشق چای خوری4. آب گرم : 175 میلی لیتر5. روغن نباتی : 4 قاشق چای خوری6. سفیده تخم مرغ : 2 عدد7. سیب , پوست کنده : 2 عدد8. روغن نباتی یا روغن آفتابگردان جهت سرخ نمودن : مقداری9. شکر دانه ریز جهت تزیین : مقد
دونات اسپاگتی فینگر فودی است که با ماکارونی رشته‌ای در قالب دونات درست می‌شود.
اگر در فکر یک ایده غذایی جالب برای مهمانی هستید، دونات اسپاگتی پیشنهاد خوبی است. این غذای خوشمزه و جالب را کمتر کسی درست می‌کند و فینگر فود خاصی برای سرو در جشن‌ها و مهمانی‌ها است. برای آشنایی با دونات اسپاگتی که یکی از غذاهای جدید است، با مجله دلتا همراه باشید.
مواد لازم تهیه دونات اسپاگتی :
اسپاگتی: ۲۰۰ گرم
تخم‌مرغ: ۳ عدد
آرد سفید: یک قاشق غذاخوری
گوشت چرخ‌ک
واگن برای حمل محصولات ، قبل یا بعد از پخت استفاده می شود و در تنوع و ابعاد مختلف بسته به سفارش مشتری ساخته می شوند. ابعاد نرمال این واگن 180*50*85 سانتی متر است.
ویژگی های واگن حمل محصول :
به طور کلی واگن حمل محصول دارای ابعاد استانداردی می باشد که در بالا اشاره شد، جنس استفاده شده عموماً از استیل و برای افزایش کیفیت مجهز به چرخ های نسوز متحرک است.

تولید سینی واگن حمل محصول :
سینی واگن حمل محصول در ابعاد و اندازه های مختلف طراحی و تولید می شود که ای

آقاهه سیگار می کشید، خانومه، پیر، جوون. تو این هوا سیگار مزه میده؟ من که بلد نیستم. تو بلدی، میکشی هم. یکی هم به یاد من بکش. گمان نکنم فرقی کنه یا این یکی بیشتر تو ریه هات رسوب کنه. بکش. قرآن خدا که غلط نمیشه. مدیر حالا بیاد نگام کنه. الان بیشتر نزدیکم به خیس. پا گذاشتم به خیابونایی که نه دیده بودم نه شنیده. چه مغازه هایی. چه بوهایی. دلم مالش رفت. خانومه چتر داشت، قرمز، صورتی، سرخابی. وایساد جلو دونات فروشی. دوناتای مغازهه حرف میزدن با آدم، اگه خو
از پل رد می شویم. درخت های کاج بلند و سرسبز دورادورش را گرفته اند. سرباز ها، تو گرمای تهوع آور ایستاده اند و خشک و رسمی کلاشینکف هاشان را دستشان گرفته اند. امسال نهمیم و دیگر مثل دو سال پیش براشان دست تکان نمی دهیم و لبخند نمی زنیم.
به این فکر می کنم که آخرین بارهاییست که میبینمشان. روزهای عید و پاییز و بهار و زمستان، هروقت که رد میشدیم من بهشان فکر می کردم. به اینکه چه شد که آنجا هستند. خانواده هاشان کجایند؟ ممکن است بابای همین دوستم که کنارم نش
در آموزش ایلوستریتور 2018 نماد بزرگنمایی بزرگنمایی را نشان دهیدتوسط Kai Loon20 ژوئن 2008 سطح سختی: IntermediateL طول: زبانهای کوتاه:Illustrator Illustratorدر این آموزش ، یک ذره بین منحصر به فرد را نشان می دهیم که انتخاب متن را بزرگ می کند. ما در وهله اول با مسیر یاب و ابزارهای شکل اصلی کار خواهیم کرد تا شکل های خود را برای این تصویر برش دهیم ، اگرچه از ابزار قلم نیز استفاده خواهد شد. ما عناصر را در طول راه با استفاده از شیب های مختلف رنگ می کنیم.
پیش نمایش تصویر نهاییقبل
کشف اسرار سحابی گل سرخ:
محققان توانستند راز حفره مرکزی سحابی گل سرخ (Rosette Nebula) را کشف کنند. سحابی گل سرخ یکی از سحابی های صورت فلکی تک شاخ در کهکشان راه شیری است که در فاصله 5000 سال نوری از زمین قرار گرفته است.
به گزارش روز چهارشنبه گروه اخبار علمی ایرنا از ساینس دیلی، ابعاد فضای خالی موجود در مرکز این سحابی معمایی است که از سال‌ها قبل ذهن محققان را مشغول کرده است. بر اساس مدل‌سازی‌های رایانه ای و با توجه به اندازه ستاره‌های مرکزی سحابی، باید
ش نمایش
دانلود ربات کلش اف کلنز مخصوص اندروید
این ربات ها قابلیت های مختلفی دارند که میتوان به نکات زیر اشاره کرد :;;; 1- اتک به دشمنان به روشهای مختلف 2- دونات به دیگران با روش های هوشمند 3- ساخت سرباز مورد نظر شما 4- استفاده از کینگ و آرچر کوییین در اتک 5- درخواست سرباز برای کلن کستل خود 6- استفاده از 2 سربازخانه تا 6 سرباز ...
دریافت فایل
"در من ژولیوس سزاری؛ کشتی ها را سوزانده، تمام پل های بازگشت را خراب کرده و از من توقع پیروزی دارد،در من میلتون اریکسونی؛ به خودش قول داده تا رسیدنِ صبح، دوام بیاورد...و من عقب نشینی نخواهم کرد،و من تسلیم نخواهم شد!حتی در تاریک ترین شب ها،حتی در عمیق ترین بن بست ها!در من کسی هست هنوز،کسی که مرا باور دارد..."نرگس صرافیان طوفان‌ با خستگی شدید داشتم از در باشگاه بیرون میومدم، روبه روی باشگاه یه ماکت از صحنه های کربلا بود که چشمم بهش افتاد و یکم
به نظرم باز کتاب «من پیش از تو» یه ایده ای داشت ولی این کتاب از اون کتابهای «باری به هر جهت» بود. پایانش هم جوری بود که انگار خانوم جوجو مویز علاقه خاصی به ادامه اش داره که امیدوارم این اتفاق نیفته :/

- چه فایده ای دارد که آدم بخواهد دائم رنج و اندوهش را بازنگری کند؟ مثل آن است که یکسره با یک زخم ور بروی و نگذاری التیام پیدا کند. 
- چهره ای که آدم ها انتخاب می کنند تا از خودشان به دنیا ارائه کنند با آنچه در اصل هستن
ساخت خط تولید نان لواش اتوماتیک

معرفی ماشین آلات صنایع آردی
لیست برخی از ماشین آلات صنایع آردی که شرکت توس ماشین تولید می کند به شرح ذیل می باشد:
Galaxy Multiple DL20000
میکسر خمیر 300 کیلویی
میکسر دوجداره مایعات خمیر 400 کیلویی
کانوایر 103
دستگاه دیپازیتور
قالب نان
قالب دونات
واگن حمل محصول

شرکت ساخت ماشین آلات صنایع آردی
شرکت توس ماشین متخصص و طراح ماشین آلات صنایع غذایی آردی از جمله  دستگاه میکسر 500Z کیلویی، کانوایر 101 ،  قالب نان،تولید کننده و
ورزش: کنترل وزن و حفظ آن
در اینجا مشکل ورزش صرف و به تنهایی به عنوان یک ابزار کاهش وزن است: کالری زیادی را نمی سوزاند. به عنوان مثال، دویدن به مدت ۴۰ دقیقه به میزان متوسط ​​حدود ۴۰۰ کالری – در حدود کالری مشابه با یک دونات یا یک نوشیدنی قهوه شیرین متوسط.
از آنجا که شما نیاز به سوختن حدود ۳۵۰۰ کالری دارید تا بتوانید یک پوند را از دست بدهید؛ اگر شما ۸ یا ۹ بار به مدت ۴۰ دقیقه بدوید ، یک پوند را آب می کنید (فرض کنید در آن زمان از دونات و قهوه دوری کن
"نوشتن پست حین شنیدن آهنگ نمیدونی چقد دلم میخواد از شایع"
برعکس عنوان از دیروز شروع میکنم :)
دیروز سرویس داداشم نیومد و خودم بردمش مدرسه و "ف" رو هم برداشتم رفتیم دانشگاه از 8 صب درس بخونیم *_*
ساعت 12 تا 1 ta داشتم
دانشگاه بودم که ta مون گفت کلاس تشکیل نمیشه و من چقد خوشحال شدم :)
"س" زنگ زد گفت دارم میام دانشگاه ولی کارت ندارم بیا ببینیم میتونیم یجوری من بیام تو یا نه
رفتم دم در منتظر "س" همینجوری وایساده بودم منتظر عاقا که بیاد یهو یه نگهبانی اومد
-دان

صبح ها به هیچ وجه این خوراکی ها را نخورید
مطالعات نشان می دهد خوردن صبحانه موجب افزایش توانایی حل مساله و تمرکز بیشتر در فرد می شود.
به گزارش بهداشت نیوز به نقل از آوای سلامت، البته این جمله معنی آن را نمی دهد که روز خود را باید با غذاهای پر شده از قند، چربی و کربوهیدرات آغاز کنید. در اینجا بدترین گزینه های غذایی که باید از خوردن آنها در وعده صبح پرهیز کنید، معرفی شده اند.
غلات بدون سبوس: این نوع غلات دارای کربوهیدرات و قند فراوان است در حا
دستگاه سینی چین ریترکشن برای چیدمان محصول فرم دهی شده از روی نوار بر روی سینی استفاده می شود.
یکی از پرکاربردترین محصولات در تولید انواع کیک و بیسکوییت و ویفر و هر چیز دیگری می باشد.
سرعت ماشین با توجه به سرعت خط تولید قابل تنظیم است. عرض دستگاه با توجه به عرض خط تولید از 50 سانتیمتر تا 1.5 متر قابل تغییر است. کاربرد ماشین برای چیدمان محصولات خام دونات، کراواسان، اشترودل و شیرینی دانمارکی است.
مشخصات عمومی

میزان انعطاف و عملکرد
انعطاف پذیری و ع
این میکسر جهت آماده سازی خمیر بیسکویت و کلوچه که نسبتاً دارای بافت فشرده تری نسبت به سایر خمیرها می باشد، استفاده می شود.
انحنای پره ها به صورت پیچشی طراحی شده که باعث میش ود خمیر کاملاً یکنواخت شود.
سرعت پره ها با ختلافی که با هم دارند به یکنواخت سازی خمیر کمک می کند و اپراتور با تغییر سرعت قادر است انواع خمیرها را آماده پخت نماید.
مشخصات عمومی

طراحی
منحصر به فرد شکل، اندازه و زوایای پره ها

جنس
استیل

نوع مخزن
تک جداره یا دوجداره به سفارش مش
عوارض ناشی از زخم فشاری شامل : سلولیت است . سلولیت یک عفونت پوست و بافت‌های نرم متصل به آن است . این بیماری می‌تواند باعث گرما , قرمزی و تورم ناحیه آسیب‌دیده شود . افرادی که آسیب عصبی دارند اغلب درد ناحیه مبتلا به سلولیت را احساس نمی‌کنند .
عفونت‌های استخوان و مفاصل . عفونت ناشی از زخم فشاری می‌تواند به مفاصل و استخوان‌ها سوراخ شود . عفونت‌های مفصلی می‌توانند به غضروف و بافت آسیب برسانند . استئومیلیت استخوان می‌تواند عملکرد مفاصل و مفاصل
ساخت دستگاه سینی چین ریترکشن توس ماشین :دستگاه سینی چین ریترکشن برای  چیدمان محصول فرم دهی شده از روی نوار بر روی سینی استفاده می شود.
یکی از پرکاربردترین محصولات در تولید انواع کیک و بیسکوییت و ویفر و هر چیز دیگری می باشد.
سرعت  ماشین با توجه به سرعت خط تولید قابل تنظیم است. عرض دستگاه با توجه به  عرض خط تولید از 50 سانتیمتر تا 1.5 متر قابل تغییر است. کاربرد ماشین برای  چیدمان محصولات خام دونات، کراواسان، اشترودل و شیرینی دانمارکی است.

شرکت ت
پنیر محلی فارمر یا پنیر روستایی نوعی پنیر است که با شیر، ماست چکیده و خامۀ ترش درست می‌شود و بافت خوب و منسجمی دارد.
پنیر محلی فارمر را در فروشگاه‌ها پیدا نمی‎شود، بنابراین بهتر است آن را در خانه درست کنید. درست کردن پنیر فارمر چند روز وقت می‌گیرد، اما ارزشش را دارد، چون دارای طعم خاص و متفاوتی است. این پنیر را می‌توان با نان برشته و عسل سرو یا در انواع پنکیک‌های پنیری استفاده کرد.
مواد لازم:شیر: سه و نیم لیترماست چکیدۀ پرچرب: ۱۰۰ گرمخامۀ ت
دستگاه سینی چین ریترکشن برای چیدمان محصول فرم دهی شده از روی نوار بر روی سینی استفاده می شود. دستگاه سینی چین ریترکشن یکی از پرکاربرد ترین محصولات در تولید انواع کیک و بیسکوییت و ویفر و هر چیز دیگری می باشد.
سرعت دستگاه سینی چین ریترکشن با توجه به سرعت خط تولید قابل تنظیم است. عرض دستگاه با توجه به عرض خط تولید از 50 سانتیمتر تا 1.5 متر قابل تغییر است. کاربرد این دستگاه برای چیدمان محصولات خام دونات، کراواسان، اشترودل و شیرینی دانمارکی است.
شرک
کلوچه سیب با طعم دلپذیر و بافت ترد خود یک میان‌وعده مغذی و سالم برای شما خواهد بود.
روزهای قرنطینه بهترین فرصت است تا افزون بر پخت غذا تهیه انواع شیرینی‌ را تجربه کنید. کلوچه سیب یکی از شیرینی‌هایی است که علاوه بر میان‌وعده، می‌تواند به عنوان یک صبحانه عالی و خوشمزه همراه با شیر گرم سرو شود. مجله دلتا را با طرز تهیه کلوچه سیب دنبال کنید.
مواد لازم

آرد ۲ پیمانه
تخم مرغ ۲ عدد
شکر ۱/۲ پیمانه
کره ذوب شده ۱/۲ پیمانه
سیب زرد خرد شده ۲ عدد
بیکی
قبل از اینکه سالِ پیش چارلی مسیر زندگیش رو انتخاب کنه، دوتا نقشه برای آینده‌ش داشت. پلنِ A، فیزیک بود. اما من یک نقشه‌ی جایگزینِ دیگه‌ هم داشتم؛ چیزِ دیگه‌ای هم بود که - تقریبا - به اندازه‌ی فیزیک دوستش داشتم. اگر که چارلی مجبور می‌شد بخاطر مخالفت‌ها یا تواناییِ کمش یا هر چیزِ دیگه‌ای بیخیالِ فیزیک بشه، قصد داشت که پلنِ Bش رو دنبال کنه.
پلنِ B، گرافیک کامپیوتری بود؛ یا کمی به‌خصوص‌تر، انیمیشن. اگر که پلنِ A در رویایی‌ترین حالتِ خودش به سِ

لاکتوز مش 80 و 200 موجود شد
به اطلاع شما عزیزان می رساند که لاکتوز مگله در دو مش 80 و 200 با کاربرد در صنایع غذایی و قنادی موجود شده است . این لاکتوز محصول کمپانی مگله و تولید کشور آلمان است . لاکتوز در تولیدات خوراکی و لبنی کاربرد فراوانی دارد . جهت آشنایی بیشتر با لاکتوز ، ادامه این مقاله را مطالعه کنید :
لاکتوز و میزان شیرین کنندگی و تاثیر گذاری در محصول :
لاکتوز به عنوان کربوهیدرات شیر با وجود ارزش تغذیه ای بالا شیرین کنندگی محدودی دارد ، تقریب
گلوتن پروتئینی است که در گندم و جو  یافت می شود که 75 تا 85 درصد از کل پروتئین موجود در گندم نان است. این ماده باعث کش آمدن خمیر و ترد شدن بافت فراورده نهایی می گردد. ریشه کلمه گلوتن کلمه لاتینی «گلوتن» به معنای «چسب» می باشد. گلوتن ترکیبی پروتئینی است که از غذاهای فرآوری شده از گندم و سایر غلات مرتبط به آن از جمله چاودار و جو بدست می آید. گلوتن ترکیبی از دو گلیکوپروتئین گلیادین gliadin و گلوتلین glutelin می باشد که متصل با نشاسته در اندوسپرم (بافت تغذیه
از شب پیش به ریحانه و طهورا گفتم که صبح بیدارم نکنن برای حرم رفتن! صبح ساعت 4 با یه خواب آشفته و صدای آلارم طهورا بیدار شدم و دیدم هردوشون که قرار بود ساعت 3 برن حرم، خوابن. بیدارشون کردم و ریحانه که گفت با من برای دعا میاد حرم و جفتمون خوابیدیم و طهورا رفت. ساعت5 هم زیبا بهم زنگ زد که مثلا بیدارم کنه برم حرم! یهو با ترس از خواب بیدار شدم و سردرد گرفتم. همون‌موقع داشتم فکر می‌کردم بهش پیام بدم و بگم تو که از شرایط خبر نداری دخالت نکن! اما این‌کار ر
طرز تهیه پیراشکی

شیرینی‌ها
با شکل‌ها و طعم‌های متفاوت خود خوشمزه‌ترین خوراکی های روی زمین هستند.
خوردن شیرینی‌های خوشمزه با روکش‌ها، مغزها و طعم‌های گوناگون، حال هرکسی،
با هر ملیت و سلیقه ای را خوب می کند. از جمله شیرینی‌های لذیذ، پیراشکی یا
دونات است . در این مطلب از سایت علم سرا می خواهیم درباره تزیین و طرز تهیه پیراشکی گوشت و مرغ و سوسیس و شکلاتی و پیتزایی خانگی در فر در دسته آشپزی برای شما صحبت کنیم . در ادامه با ما همراه باشید .

طرز تهیه پیراشکی

شیرینی‌ها
دونات است . در این مطلب از سایت علم سرا می خواهیم درباره تزیین و طرز تهیه پیراشکی گوشت و مرغ و سوسیس و شکلاتی و پیتزایی خانگی در فر در دسته آشپزی برای شما صحبت کنیم . در ادامه با ما همراه باشید .

طرز تهیه پیراشکی

شیرینی‌ها

طرز تهیه پیراشکی

شیرینی‌ها

طرز تهیه پیراشکی

شیرینی‌ها

طرز تهیه پیراشکی

شیرینی‌ها

طرز تهیه پیراشکی

شیرینی‌ها

طرز تهیه پیراشکی

شیرینی‌ها

طرز تهیه پیراشکی

شیرینی‌ها

طرز تهیه پیراشکی

شیرینی‌ها

خوراکی هایی که باعث چاقی شکم می شود
آیا خوراکی هایی که باعث چاقی شکم می شود را می شناسید؟ چاقی شکم این روزها افراد زیادی را دچار مشکل کرده است. چاقی این ناحیه هم روی زیبایی و تناسب اندام تاثیر می گذارد و هم اینکه باعث مریضی های مختلفی از جمله دیابت و چربی خون بالا می شود. لیست غذاها و خوراکی هایی که بهتر است خوردنشان را ممنوع کنید را برایتان در ادامه آورده ایم.
محصولات لبنیات
اگر از چاقی در ناحیه شکم رنج می برید برای مدتی شیر، پنیر، ماست، بس
پیراشکی کرم دار یکی از شیرینی های پرطرفدار است که می‌توان آن را به آسانی در منزل تهیه کرد.

پیراشکی کرم دار یک عصرانه فوق‌العاده برای روزهای پاییزی است. این نوع پیراشکی در کنار یک نوشیدنی گرم مانند شیر کاکائو یا قهوه حسابی می‌چسبد. پیراشکی کرم دار خانگی عطر و طعم و تازگی خاص خود را دارد که با انوع بازاری آن قابل مقایسه نیست.
مواد لازم :
آرد سفید: چهار و نیم پیمانه
آب: یک پیمانه
شکر برای خمیر: یک قاشق غذاخوری
وانیل به میزان لازم
شکر برای مای
لسیتین
توضیحات
لسیتین یک اصطلاح عمومی یونانی به معنای زرده تخم مرغ است. علت نامگذاری آن، وجود میزان فراوان این ماده در زرده تخم مرغ و همچنین کشف این ماده برای اولین بار در زرده تخم مرغ بوده است. در بافت های حیوانی و گیاهی که آمفیفیلی هستند وجود دارد و برای همگن سازی مخلوط های مایع و بازدارندگی مواد چسبنده استفاده می شود.
لسیتین فسفولیپیدی است که در تمام موجودات زنده یافت می‌شود. این ماده مخلوطی از دی گلیسرید اسیدهای چرب استئاریک، پالمیتیک
معرفی غذاهای نپال

غذاهای نپالی از کشورهای همسایه مانند هند، چین و تبت تأثیر زیادی گرفته‌اند و امتحان کردن آن‌ها را طی بازدید توصیه می‌کنیم.
برای آشنایی بیشتر با غذاهای برتر نپال در این مقاله با ما همراه باشید. آشپزی نپالی مواد اولیه متنوع، تکنیک‌ها و ویژگی‌های مختلفی را از کشورهای همسایه وام می‌گیرد، اما تاریخ غذایی این سرزمین کوچک برای خود شاخصه‌های بی‌همتایی هم دارد. در این مقاله تلاش کردیم شما را با برخی از معروف‌ترین غذاهای کش
بهترین گروه های غذایی
بهترین گروه های غذایی را در این مقاله به شما معرفی میکنیم .
میوه و سبزیجات
رژیم غنی از میوه و سبزیجات توسط متخصصان سرطان و همچنین متخصصان رژیم های غذایی توصیه شده، توصیه می شود .
انجمن سرطان آمریکا و انستیتوی تحقیقات آمریکایی سرطان توصیه می کنند
که هر روز 5 یا بیشتر وعده های مختلف سبزیجات و میوه بخورید تا اطمینان حاصل کنید که خطر ابتلا به سرطان شما به همان اندازه کم است . وزارت کشاورزی ایالات متحده دستورالعملهای رژیمی ب
یک حقیقت تلخ: ریزش مو خارج از کنترل شماست.دکتر Frederick Joyce، بنیانگذار Rejuvenate می گوید: “طاسی از طریق ژن ها به شما می رسد. اگر ژن طاسی دارید، برخی از خوراکی های طبیعی وجود دارد که می تواند موهای شما را قوی تر و سالم تر کند و روند ریزش موی شما را کاهش دهد، اما آنها از طاس شدن شما جلوگیری نمی کنند. با این حال، حفظ سلامتی موها با تغذیه خوب و استفاده از محصولات مناسب همراه با درمان های پزشکی درجه یک می تواند با هم به شما کمک کنند تا سری پرمو داشته باشید.”
ب
بیماری های قلبی-عروقی، سبب مرگ های بسیاری است و محققان برای کاهش خطر این سنخ مصیبت ها، روش های مختلفی پیشنهاد می دهند. اخیرا محققان در بررسی های خویشتن بوسیله فواید آب گوجه فرنگی بخاطر سلامت بیرونی جای پا برده اند. این تیم تحقیقاتی شاهد کاهش فشار خون و سطح کلسترول درون افرادی که آب گوجه فرنگی استعمال می کنند هم بوده اند اما اثر آب گوجه فرنگی روی کاهش کلسترول و فشار خون هنوز کاملا اثبات نشده است. داخل ادامه، در این مبنا توضیحات بیشتری نمایش ش
سفارش پک پذیرایی با کیفیت بالا
سفارش پک پذیرایی با کیفیت بالا را میتوانید از ایپک باکس خریداری کنید.
 برای برخورداری از کیفیت بالای محصولات این پک خوردن طیف گسترده ای از غذاها که شامل انواع مختلفی از مواد مغذی است ، ساده ترین راه برای داشتن یک غذایی سالم است.
در این مقاله می آموزید که چرا بدن شما به هر یک از مواد مغذی زیر احتیاج دارد ، و در کدام غذاها آنها را پیدا می کنید:
پروتئین هاکربوهیدراتچربی هاویتامین ها و مواد معدنیاب
پروتئین ها
پروتئ
مصیبت های قلبی-عروقی، علت اجل های بسیاری است و محققان برای کاهش خطر این نوع بیماری ها، روش های مختلفی پیشنهاد می دهند. اخیرا محققان در معاینه های خود به فواید آب گوجه فرنگی برای اشتی دل اثر برده اند. این آویشن تحقیقاتی گواه کاهش تنگ کردن خون و سطح کلسترول درون افرادی که آب گوجه فرنگی مصرف می کنند هم بوده اند ولی اثر آب گوجه فرنگی روی کاهش کلسترول و تنگ کردن خون هنوز کاملا از کار افتادن نشده است. در ادامه، در این ماخذ توضیحات بیشتری نمایش شده ا
مصیبت های قلبی-عروقی، علت اجل های بسیاری است و محققان بخاطر کاهش مخاطره این سنخ بیماری ها، روش های مختلفی پیشنهاد می دهند. اخیرا محققان داخل بررسی های خود به فواید آب گوجه فرنگی برای سلامت قلب جای پا برده اند. این تیم تحقیقاتی تماشایی کاهش ضیق خون و سطح کلسترول درون افرادی که آب گوجه فرنگی مصرف می کنند هم بوده اند ولی پی آب گوجه فرنگی روی کاهش کلسترول و تنگ کردن خون هنوز کاملا تایید نشده است. در ادامه، درون این بنیان توضیحات بیشتری ارائه شده
از گذشته ها صنعت شیرینی مورد توجه مردم ایران بوده، اما متأسفانه توجه چندانی به مکانیزاسیون و به روز رسانی ابزار و شیوه های پخت نبوده است. با این حال در سال های اخیر با تلاش های بسیار فعالان این عرصه پیشرفت های چشم گیری مشاهده شده، تا جایی که صنعت کیک و شیرینی ایران در جهان حرفی برای گفتن دارد. مدیران شرکت توس ماشین با مشاهده وضعیت قالب سازی صنعتی نان در بازارهای ایران متوجه شدند که این صنعت مسیر طولانی برای رشد و پیشرفت دارد و با مقداری ابتکا
اگر شما هم مانند بسیاری از افراد هستید، احتمالا رژیم غذایی و ورزشی را به امید کاهش وزن دنبال کرده اید و مانند بسیاری از ما، هنگامی که نتایجی را که فکر می کنید باید بدست آورید، مشاهده نکنید ناامید می شوید.
بنابراین چه اتفاقی می افتد؟ بهترین راه برای مقابله با این مشکل این است که به هر آنچه انجام می دهید نگاه کنید و ببینید آیا می توانید تغییراتی ایجاد کنید. دلایل متعددی برای از دست ندادن وزن شما ممکن است وجود داشته باشد، اما چندین عامل کلیدی بر
اگر شما هم مانند بسیاری از افراد هستید، احتمالا رژیم غذایی و ورزشی را به امید کاهش وزن دنبال کرده اید و مانند بسیاری از ما، هنگامی که نتایجی را که فکر می کنید باید بدست آورید، مشاهده نکنید ناامید می شوید.
بنابراین چه اتفاقی می افتد؟ بهترین راه برای مقابله با این مشکل این است که به هر آنچه انجام می دهید نگاه کنید و ببینید آیا می توانید تغییراتی ایجاد کنید. دلایل متعددی برای از دست ندادن وزن شما ممکن است وجود داشته باشد، اما چندین عامل کلیدی بر
به روز رسانی بعدی اتریوم نزدیک است

کمتر از یک ماه پیش بود که هارد فورک  استانبول از نظر قابلیت مشارکت و همکاری بهتر، امنیت و پیشرفت هایی در کاهش هزینه ها برای شبکه اتریوم به همراه داشت.
اکنون شمارش معکوس برای هاردفورک دیگری شروع شده است که در روز سال جدید یا بر روی بلاک 9,200,000 اتفاق می افتد. اخبار اخیر جزئیات به روز رسانی شبکه را پوشش داده است.
به روز رسانی Muir Glacier به بمب سختی اتریوم یا عصر یخبندان رسیدگی می کند که به منظور حفظ میانگین زمان تو

امروز جلوی آینه : باشه، دیگه کوتاهتون نمیکنم، میذارم بلندشید، موهای سفید عزیز :)
این دو مرگی که این ماه اتفاق افتاد باعث شده بیشتر از همیشه به مرگ فکر کنم. و به زندگی. و به مفهومشان و به زیبایی هاشان‌. فوت ناگهانی آن دختر هنرستانی...
نمی دانم اعتراف بهش تاسف آور است یا مسخره، ولی خیلی به مرگ خودم فکر کرده ام. نه اینکه بعد از مرگ چه‌م می شود یا آن جور چیزها. به واکنش اطرافیانم. اینکه میایند توی صف اعلام کنند که پرنیان نامی مرده است؟ یا برای حفظ ر
امروز جلوی آینه : باشه، دیگه کوتاهتون نمیکنم، میذارم بلندشید، موهای سفید عزیز :)
این دو مرگی که این ماه اتفاق افتاد باعث شده بیشتر از همیشه به مرگ فکر کنم. و به زندگی. و به مفهومشان و به زیبایی هاشان‌. فوت ناگهانی آن دختر هنرستانی...
نمی دانم اعتراف بهش تاسف آور است یا مسخره، ولی خیلی به مرگ خودم فکر کرده ام. نه اینکه بعد از مرگ چه‌م می شود یا آن جور چیزها. به واکنش اطرافیانم. اینکه میایند توی صف اعلام کنند که پرنیان نامی مرده است؟ یا برای حفظ روح

تغذیه

در حالی که رژیم غذایی به تنهایی موهای شما حفظ نمی کند، ممکن است ادعای قدیمی ای که “شما چیزی که می خورید هستید” صحت داشته باشد. اگر با خوردن دونات و تنقلات خود را زنده نگه داشته اید، موهای سالمی نخواهید داشت. دنیس کرنان، مالک شرکت DK Hair Techs، عضو انجمن بین المللی جراحی ترمیم مو، و تکنسین کاشت مو است که در این زمینه برای افراد مشهور مشغول به کار بوده است، می گوید: “داشتن کمبود مواد مغذی موجب تضعیف موها شده و موها را به آسیب بیشتر متما

خب ! سلام

تازه امروز تونستم بعد از کربلا یه کم وقت بزارم و بیام و

یه عکسی که خودم انداختم رو ویرایش کنم و در خدمتتون باشم .

جاتون خالی کربلا خیلی خوش گذشت .

سفر سبکی بود .

با اینکه خانوادگی رفته بودیم و دو تا بچه ها رو هم برده بودیم ،

ولی سختی زیادی نداشت .

نظر امام حسین علیه السلام باهامون بود خداروشکر .

سال اول
پک غذای رژیمی
پک غذای رژیمی ، چربی نوعی ماده مغذی است و دقیقاً مانند پروتئین و کربوهیدرات ها
بدن شما به مقداری چربی برای انرژی ، جذب ویتامین ها و حفظ سلامت قلب و مغز شما نیاز دارد .
سالها است که به ما گفته می شود که خوردن چربی به دور کمر شما اضافه می کند
کلسترول را بالا می برد و باعث ایجاد بی شمار مشکلات سلامتی می شود .
اما اکنون می دانیم که همه چربی ها یکسان نیستند .
چربی های "بد" مانند چربی های مصنوعی ترانس و چربی های اشباع ، مقصر چربی های غیر بهد
در حالی که جراحی رینوپلاستی می تواند در کمتر از دو ساعت انجام شود، کل پروسه رینوپلاستی نیازمند تعهد زمانی بیشتری است. اگرچه عمل جراحی تغییر شکل بینی یک روش نسبتا شایع و انتخابی است، نباید این عمل، عملی سبک در نظر گرفته شود. در واقع، آماده سازی برای عمل جراحی بینی باید از هفته ها قبل از عمل واقعی شروع شود تا نتایج دلخواه و بهبود سریع فراهم شود. در ادامه مطلب برخی نکات عمومی در مورد آماده سازی جراحی وجود دارد، هرچند تمام بیماران باید با جراح بی
چگونه درد هموروئید را کاهش دهیم؟
هموروئید چیست؟
در این مقاله ما شما را با ماهیت هموروئید و راه های کاهش درد هموروئید آشنا خواهیم کرد. هموروئید ها رگهای متورمی دارند که در خارج و یا در داخل مقعد یافت می شوند. بواسیر می تواند به علت رژیم غذایی نامناسب، فشار زیادی بر لگن، رگ های مقعدی، اسهال، یبوست و همچنین زور زدن در هنگام دفع مدفوع  باشد.
نکته: یبوست عوارض جانبی بسیاری از داروهای بدون نسخه و تجویز است.
بنابراین با یک پزشک متخصص در مورد هر نوع د
بررسی خط تولید نان صنعتی: نان بعنوان یکی از ارکان اصلی تأمین احتیاجات غذایی انسان در طول تاریخ از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده است.نقش نان در تغذیه، تأمین انرژی و مواد غذایی است .در چند سال اخیر مصرف نان به دلایل متعدد با بالا رفتن هزینه سایر مواد غذایی افزایش قابل ‏ملاحظه ای یافته است. در این مطلب به بررسی خط تولید نان می پردازیم. شرکت  توس ماشین  در زمینه طراحی و ساخت ماشین آلات صنایع آردی فعالیت دارد. برای اطلاعات بیشتر می توانید به آدرس سا
هیچ محوطه اسکله ای هیچ وقت نمی تواند کاملا معمولی
به نظر برسد، چون مردم از اقیانوس ها ریزترند و بنابراین اشاره به بندرهای دوردست همیشه
وعده مبهمی است از زندگی هایی که در آنجا جریان دارد و ممکن است زنده تر از چیزی باشد
که ما اینجا می شناسیم، باری رمانتیک که با نام هایی چون یوکوهاما، اسکندریه و تونس
گره خورده است. مکان هایی که در عالم واقعیت عاری از یکنواختی و سازش نیستند، اما آن
قدر دورند که برای مدتی کفاف خیال پردازی هایی آشفته را می دهند در

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها